Ostrów Wielkopolski
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

BOŚ Bank Ostrów Wlkp

BOŚ Bank Ostrów Wlkp

Ze wszystkich stron jesteśmy zasypywani ofertami banków. Instytucje te prześcigają się w jak najniższym oprocentowaniu kredytu czy pożyczki, najkorzystniejszych warunkach posiadania rachunków oszczędnościowych i kont osobistych.

Wszystkie sięgają po podobne zabiegi marketingowe. Czy jakiś bank wyróżnia się na ich tle? Na postawione wyżej pytanie istnieje prosta odpowiedź. Tak. Jest to BOŚ Bank- Bank Ochrony Środowiska. Już sama nazwa odznacza się pewną oryginalnością i nowatorstwem. Kto bowiem wiązałby działalność bankową z ochroną środowiska? Przyjrzyjmy się, jak takie połączenie wypada w praktyce. BOŚ Bank - Bank Ochrony Środowiska, to polski bank działający na rynku od ponad 20 lat.

Jak widać pomysł powiązania idei ochrony środowiska z pożyczaniem pieniędzy nie jest pomysłem nowym i ma swą genezę jeszcze w latach 90 ubiegłego stulecia. Pierwszym wyróżnikiem przedstawianego banku są "nietypowi" jak na działalność bankową akcjonariusze tzn. tacy, których nie "posądzalibyśmy" o powiązania ze światem bankowości. Mowa o Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe.

Powyższa informacja wskazywać może cel, któremu służy powołanie do życia Banku Ochrony Środowiska. Omawianym celem jest wsparcie przedsięwzięć związanych z ochroną środowiska, dodatkowo podnoszących efektywność operacji biznesowych. Chodzi zatem o realizację projektów proekologicznych. W tym zakresie bank gotów jest udzielić pomocy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Bank Ochrony Środowiska oferuje klientom możliwość skorzystania z usług oddziałów, rozsianych po całym terytorium kraju. Należy jednak zauważyć, że w porównaniu do niektórych innych banków działających na rynku, ich oferta w tym względzie nie wypada okazale. BOŚ oferuje mniej placówek aniżeli inne banki. I tak wskazać przykładowo można: oddział w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Koszalinie, także BOŚ Bank Ostrów Wlkp.

BOŚ Bank Ostrów Wlkp oferuje również swoim klientom Punkt Obsługi Klienta, podobne rozwiązanie znajdziemy w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy.

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.ostrowwlkp.pl. All rights reserved