Ostrów Wielkopolski
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Bank Spółdzielczy Ostrów Wielkopolski

Bank Spółdzielczy Ostrów Wielkopolski

Bank Spółdzielczy to jeden z polskich banków, który szczególnym zaufaniem cieszy się wśród rolników i osób prowadzących własną działalność gospodarczą, choć swą ofertę kieruje również do klientów indywidualnych.

Jeśli jesteśmy zainteresowani ofertami banku spółdzielczego i chcemy dowidzieć się czy znajduje się on blisko naszego miejsca zamieszkania powinniśmy skorzystać z pomocy internetowych katalogów posiadających adresy wszystkich banków znajdujących się na terenie naszego kraju.

Zakładając, że jesteśmy mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego i jesteśmy zainteresowani ofertą Banku Spółdzielczego wystarczy, że odpowiednie miejsce katalogu banków wpiszemy frazę bank spółdzielczy ostrów wlkp a katalog odnajdzie adresy banków. Jeśli natomiast podana przez nas fraza bank spółdzielczy ostrów wlkp nie została odnaleziona warto sprawdzić adresy banków znajdujących się niedaleko naszego miasta. Zamiast wyrażenia bank spółdzielczy ostrów wlkp możemy wpisać nazwę województwa.

Bank Spółdzielczy i jego aktualna oferta dla rolników

Rolnicy w Banku Spółdzielczym mogą liczyć na ofertę dostosowaną właśnie dla nich. Rolnik w banku spółdzielczym ma do wyboru założenie trzech różnych lokat, pierwsza z nich jest lokata jednodniowa czyli automatyczna lokata w przypadku nadwyżki z rachunku rozliczeniowego rolników. Druga to lokata 365 czyli elastyczna oferta lokaty, która może być założona od jednego do 365 dni. Trzecia lokata to produkt finansowy, który jest połączeniem lokaty i rachunku. Poza lokata rolnicy mogą liczyć na korzystne kredyty, między innymi preferencyjne, które dzielą się na kredyty inwestycyjne i klęskowe. Kredyty te charakteryzują się niskim oprocentowaniem ponieważ dopłaca do nich Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dodatkowo rolnik może liczyć na karencje w spłacie kredytu.

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.ostrowwlkp.pl. All rights reserved